Daha Fazla Ertelemeden

Hayatına yeni bir pencere aç!

Volkite olarak uçurtma sörfünü hızlı ve güvenli bir şekilde öğrenmen için 3 farklı eğitim programı oluşturduk. Eğitim içeriklerine göz atarak kendine uygun programı bulabilir, dilersen bize ulaşarak daha fazla bilgi ve planlama üzerine yardım alabilirsin.

Kiteboard Eğitim Programlarımız

Volkite Eğitim Avantajları

Tecrübeli Eğitmen Kadromuz

Tyf’nin en üst seviye eğitmen belgesine sahip KB5 ve KB4 sertifikalı deneyimli ekibimiz.

Telsiz Kask ile Konforlu Eğitim

Yeni nesil telsiz kulaklık, BB Talkin‘ ile sürüş yaparken eğitmeniniz ile karşılıklı konuşarak ders yapabilirsiniz.

İdeal Rüzgar Yönü ve Hızı

Karaya esen rüzgar sayesinde Kite’ınız düşse bile açığa sürüklenmezsiniz, ayağınız yere basar ve güvende hissedersiniz. Spota dair tüm bilgilere buradan ulaşın.

Trafikten İzole Eğitim Alanı

4km.uzunluğunda bir koydayız ve öğrencilere özel 600m. eğitim alanımızda kolayca kitesurf öğreneceksiniz. Eğitim alanı bilgileri için tıklayın.

– Kurslar –

Kitesurf Başlangıç Programı

Başlangıç eğitimimiz 10 saatten oluşmaktadır. Teorik ve güvenlik bilgilerini de içinde barındıran, farklı boyutlarda uçurtmalar ile pratik yaptığımız ilk derslerin devamında boarda geçiş yapıyoruz. İlk sudan kalkış, kontrollü sürüş ve duruş antremanları ile sizi yardıma ihtiyacı olmayan bağımsız kiteboardcu seviyesine getirmeyi hedefliyoruz.

Ders İçeriği

Teori ve küçük kite eğitimi (50+50dk.)Kite tanımı, emniyet bilgileri, rüzgar tanımı, rüzgar penceresi, küçük kite ile karada pratik eğitime giriş ve pratik, ve dört ipli kite kurulumu.
Kara&Deniz Eğitim geçişi (50+50dk.)Trapez ile orta boy kite kontrolü, kite’ı yere indirip&kaldırma, suya giriş, sudan kite kaldırma, rüzgaraltı ve rüzgarüstü kite kullanılarak suda vücut ile ilerleme (bodydrag), board ile tanışma.
Deniz eğitimine devam (50+50dk.)Yeterli büyüklükteki Kite kontrolü, Board ile suda tanışma, pozisyon dengeleme, sudan ilk kalkışlar ve ilk kayışlar.
Board Eğitimine devam (50+50dk.)Suya yalnız giriş ve board ile sudan kalkışlar, kayarken pozisyon düzeltmek, kontrollü kayışlar ve duruşlar.
Kontrollü sürüş teknikleri (50+50dk.)Her iki yöne de kontrollü kayışlar, kontrollü duruşlar, geri dönüşler, vücut pozisyonunu düzeltmek ve bağımsız Kiteboard’cu olmak.

Eğitim Ücreti

Öğrenci SayısıBaşlangıç Eğitimi(10saat)Ek Ders (1saat)
Özel ders470€47€
2 kişiklik grup (kişi başı)420€42€
3-4 kişilik grup (kişi başı)350€35€

Keşif ve Devam Programı

Kitesurfe başlamak istiyorsun fakat yeterli vaktin mi yok?

4 dersten oluşan ve rüzgarlı bir günde bitirebileceğiniz bu programı hazırladık. Teori ve pratik eğitimlerle uçurtma kontrolü hedeflediğimiz dersler, üst seviyeler için sizlere fikir verecektir. Sezon içinde kaldığımız yerden devam etmek için seni bekliyor olacağız!

Bir yerde kitesurf eğitimi aldınız fakat yarım mı kaldı?

Kaldığın yerden devam etmek  ve bulunduğunuz seviyeyi yükseltmek isterseniz bu paket tam size göre! Kısa sürede stilinizi oturtabilir, rüzgar üstüne daha iyi gidebilir yada havalarda uçabilirsiniz.

Ders İçeriği

Teori Eğitimi (50+50dk.)Kite tanımı, emniyet bilgileri, rüzgar tanımı, rüzgar penceresi, küçük kite ile kara eğitime giriş ve dört ipli büyük kite kurulumu.
Kara&Deniz Eğitimine Geçiş (50+50dk.)Trapez ile kite kontrolü, kite’ı yere indirip&kaldırma, suya giriş, sudan kite kaldırma, rüzgaraltı ve rüzgarüstü kite kullanılarak suda vücut ile ilerleme (bodydrag).

Eğitim Ücreti

Öğrenci SayısıKeşif Programı (4saat)Ek Ders (1saat)
Özel ders190€47€
2’li grup (kişi başı)170€42€
3-4 kişilik grup (kişi başı)145€36€

İleri Seviye Programı

Kiteboardu bu kadar popüler ve eğlenceli kılan en önemli özellik kendini geliştirmenin asla bitmemesi! Freeride, oldschool ve newschool freestyle’da öğrenmek istediklerinizi bizimle paylaşın, seviyenize uygun yol haritasını beraber oluşturalım. Derslerde bb talkin’ sayesinde eğitmenle kesintisiz iletişimin verimliliğini de unutmayın.

Ders İçeriği

Rüzgarüstü sürüşler(50+50dk.)Stil oluşturarak doğru duruşu sağlamak, boardun kenarı ile suyu keserek kontrollü yön verebilmek, rüzgarüstüne çıkışlar. Suya oturmadan dönüşler yapmak.
İleri sürüş (50dk.)İleri sürüş teknikleri ve ilk sıçrayışlar
Seçin öğretelim (50dk.)Stil hareketler, Oturmadan Waterstart, Sıçrayarak yön değiştirmek, Freestyle hareketler, Dalga sürüş teknikleri gibi isteğe bağlı eğitimlerdir.

Eğitim Ücreti

Öğrenci Sayısıİleri Seviye Programı

Özel ders

50€

2’li grup (kişi başı)

45€

Coaching

35€